Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andreas Cayenne`s Gold

Obrazek

Bronwynky nejlepší kamarád. Seznámili se v létě, to byla Bronwynka ještě opravdu malinká. Nechal si proto od ní všechno líbit a tak to -až na výjimky- zůstalo až do dneška. Pořád si spolu krásně hrají a okusují se a lítají a dělají všemožné blbosti :) Opravdu se mají velmi, velmi rádi. Není divu, protože v povaze je Andy strašně hodný a je to opravdový dobrák. Když řeknu doma Bronwynce "Půjdeme s Andíkem do lesoparku" a nejdu ihned, tak se začne holka rázně dožadovat okamžitého odchodu - kňouráním, někdy i štěkáním a hlídá si mě na každém kroku, abych náhodou nešla bez ní :) Jsem ráda, že jsme se s Andíkem a jeho paničkou seznámili, protože takhle si Bronwynka našla kamaráda a já kamarádku, které nepřijde divné se bavit jen o psech a kterou baví tři hodiny v kuse koukat jak si pejsci hrají ... ne každého - jak jsem zjistila - to totiž baví.

Míša

ObrazekBronwynky nejlepší kamarádka od nás ze vchodu. S Bronwynkou jsou zhruba stejně staré, takže se také znají o štěněcích let. Míša je neuvěřitelně temperamentní fenka. Neviděla jsem dosud žádného psa takhle turborychle běhat a mít pořád tolik energie. Míša taky pěkně skáče, což od ní (bohužel) odkoukala i Bronwynka a taky nám sem tam začala poskakovat. Ono, když na vás skočí pětikilový a třicetikilový pes, to je sakra rozdíl... Broninka Míšu zbožňuje, Míša stejně tak Broninku. Když se s ní potkáme ve vchodě, tak to je pak pěkná mela :)

Blackie

Obrazek

 Fenka velkého knírače Blackie bydlí u nás na Jižňáku kousíček  od našeho baráku. Většinou s Blackie venčí naše máma, ta by řekla více. Co vím já je to, že Blackie je hodná vyzrálá fenka, která miluje aport. Neustále by aportovala, strašně ji to baví. Bronwynku si chrání. Jak na Bronwynku někdo zavrčí, Blackie mu dá pěkně za ucho. Také dává naší Bronwynce výchovné lekce, sem tam - což je dobře :o)  Blackinku zná Broninka také od štěňátka, taky si spolu hrajou. Vždycky když máma příjde s Broninkou po venčení s Blackie, tak to se Bronwynka doplazí k misce s vodou, napije se, padne a spí jak zabitá :)

O dalších kamarádech až později.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář