Jdi na obsah Jdi na menu
 


23:45 hod - nedá mi to a musím to hned napsat :o) Teď jsme se vrátili z nočního venčení a musím napsat co se stalo.

Když jsme se vraceli z večerního venčení domů, tak Browynka šup do křoví dole pod barákem a šmejdila tam a zpět. Volám ji a ona vyběhne celá šťastná a v tlamičce si něco nese. Když jsem to z těch několika metrů ve tmě viděla, šly na mě mrákoty, myslela jsem totiž, že je to mrtvá krysa. Nebyla!

Když jsme si pro Bronwynku přijeli, dostala od paní chovatelky dvě hračky. Takového koníka a provázek na hraní. S koníkem jsme vždycky řádily jak zjednaný a dala jsem jí ho na hraní na balkon, kde spala večer v těch vedrech, protože to bylo jediné přijatelné místo, kde v noci nebylo takové vedro. Jednoho dne koník zmizel. Bylo jasné, že spadl z balkonu. Venku jsem se dívala, ale neviděla jsem ho v tom křoví.

Teď je asi všem jasné, co si to Bronwynka našla :o) Nebyla to mrtvá krysa, ale její milovaný koník. Teďka tady Bronwynka šťastně lítá a je vidět, že má z nalezeného koníka obrovskou radost, zase hází svoje mety :)) Mám radost i já, protože s touhle hračkou si s ní děsně ráda hraju. Přivázala jsem na ni provázek a tahám koníka po zemi a Bronwynka se za ním honí a to nás obě děsně baví.

Teď mám jen strašný dilema, zda ho vyprat nebo ne. Válel se tam ve křoví tak týden a je špinavý, ale na druhou stranu je "navoněný" ještě minulým domovem a Bronwynkou, tak bych to nerada zničila. Ale asi mi nic jiného nezbyde, protože kdoví, co za "bordel" v tom křoví je :o/

Ale i tak vím, že si s koníkem budeme vesele hrát dál. ;)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář