Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ještě před cvičákem jsem Bronwynku chěla vyvenčit alespoň tak půl hoďky. A tak jsem s ní šla na louku tady u nás. Objevila se tam paní s pejskem a fenkou. Pejsek chtěl Brony "ojet" :)) a tak zůstal na vodítku zatímco se tady Bronwynka proháněla s fenkou. Krásně si sice vyhrála, ovšem to mělo za následek výkon na cvičáku, takže příště před cvičením žádné hraní.

Opět nás tam vzala autem Magda s Andíkem. Bronwynka seděla vepředu a byla tudíž hotová z toho, že se s Andym ani pořádně nemohla přivítat, protože ten už seděl vzadu za sítí. Tak tam na mne chvíli oba slintali, ale nedalo se nic dělat, protože když je Bronwy ve předu, tak je hodná, zatímco vzadu by zase vyváděla jako posledně.

Na cvičení jsme dělali v podstatě to samé jako minule, s tím rozdílem, že tentorkárt byla Bronwynka od začátku nezaujatá (bylo horko, všude psi a do toho ty hrátky před cvičením u nás u baráku) a zajímalo ji všechno okolo, jen ne ten výcvik. Snad nejlíp jí šel aport. Mrzí mě to, protože doma a také venku, když s ní cvičím, aby chodila u nohy, aby si sedla, lehla apod., tak poslouchá a krásně jí to jde a tady se teda neukázala jako nejlepší žačka. Na druhou stranu, je to stále malé štěňátko, které má spoustu energie, když si má hrát a málo energie, když se má něco učit. Viktor ale zná spoustu triků, jak toho psa zaujmout, takže jsem se rozhodla, že ji budu takto trénovat i v přítomnosti dalších pejsků venku, ale nejsem si jista, jaké to bude, protože ona prostě všechny psi miluje a v takovém případě jde panička stranou a prostě ji nezajímám.

Příští týden tam nepůjdeme, protože se pojedeme podívat na výstavu do Brna a tentorkát to snad stihneme tak nějak celkově všechno, ne jako minulý týden. To jsme se jeli podívat na výstavu pejsků do Mladé Boleslavi, ovšem když jsme dorazili, bylo po všem. Teda kromě dvou plemen, které jsme stihli, ale nás zajímali spíše retrívři. Ale aspoň malililinkej obrázek o tom, jak to chodí na výstavách, jsem si udělala. Nechali jsme tam akorát tak hodně peněz za věci pro Brony a jeli jsme domů. Až tady jsem si uvědomila, že ještě mělo zřejmě následovat takové to vyhlašování vítězů a soutěže a tak. Takže za týden, no. Pokud se teda nepletu :)) Musím se ještě podívat, kdy že to vlastně je :o)

Fota z MB viz galerie připojená k tomuto příspěvku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář